Вітаємо!

Ви в Україні для бізнесу або подорожуєте? Ви шукаєте якісного стоматолога для лікування ваших зубів? Наш сервіс призначений для гостей з закордону, які хочуть заощадити і отримати високоякісну стоматологічну допомогу!

У нас є мережа перевірених стоматологічних клінік в Полтаві, Україна, щоб задовольнити ваші потреби в стоматологічної допомоги. Полтава – це Мекка для стоматології по всій Україні, тому що в місті є найкраща Українська Медична Стоматологічна Академія, яка приймає і навчає студентів з усього світу і є українською наукової та практичної платформою для кращої стоматології в Україні!

Покрокова інструкція для бронювання Вашого лікування

  1. Заповніть форму і відправте фото (або панорамний знімок). Наші лікарі-фахівці дадуть точну оцінку терміну і вартості лікування. Ми надішлемо її на Ваш e-mail.
  2. Якщо виникнуть додаткові питання – ми призначимо Вам безкоштовну skype-консультацію
  3. Ми зателефонуємо Вам, щоб узгодити дату початку лікування.
  4. Ми можемо забронювати Вам квартиру поруч з клінікою на весь період лікування.
  5. Додатково для Вас можливий трансфер з аеропорту або вокзалу

Чому у нас немає прайс-листа на сайті?

 – Ми віримо в індивідуальний підхід до кожного клієнта і готові надати вам безкоштовну стоматологічну консультацію, засновану на вашому панорамному рентгенівському знімку зубів. Будь ласка, не соромтеся заповнити форму, натиснувши кнопку «телефон» праворуч від екрану, і отримаєте кваліфіковану оцінку необхідних саме Вам стоматологічних послуг!

Використовуючи наші послуги, Ви не тільки зможете істотно заощадити, але і гарантовано отримаєте відмінний сервіс – будь то брекети, або Вам потрібно відновити пломбу, або полікувати кореневої канал. Або, може бути, Вам потрібна консультація одного з кращих хірургів-імплантологів, який знаходиться в медичній стоматологічній академії в Полтаві?

Також ми можемо надати Вам комфортабельні апартаменти для проживання за розумною ціною і всі види допомоги під час Вашого перебування в Україні. Ми допоможемо організувати трансфер з аеропорту Бориспіль або з Києва.

У порівнянні з київськими стоматологічними клініками наші стоматологи виявилися кращими в своєму регіоні, завдяки кращій української медичної академії, розташованої в місті Полтава. Також ціни дешевше, ніж в столиці, і навіть місцеві українці вважають за краще виїжджати за межі Києва, щоб полікувати свої зуби!

Будь ласка, заповніть форму заявки і не забудьте докласти свій панорамний рентгенівський знімок. Якщо у вас його немає – не соромтеся робити знімок зубів з вашого смартфона і приєднуйте його до форми!

Після заповнення форми – ви отримаєте безкоштовну стоматологічну консультацію і точну вартість послуг відповідно до вашим актуальним станом зубів!

Ми раді вітати вас на сайті сервісу «Ангел Смайл Сервіс» – мережі найбільш авторитетних стоматологічних клінік у Полтаві, Україна!